To sikre vårtegn; Stolpejakten og Xtep Løpskarusellen 2024 …

Etter som at Kong vinter må slippe taket (snart) og at Stolpejakten 2024 og Xtep Løpskarusellen 2024 er kommet i gang, Ja, da er det vår. Vi dvs., Heidi og jeg har sanket stolper i Oslo på St. Hanshaugen og i sentrum samt vært på NMBU i Ås kommune.

 

 

 

 

 

 

Foruten at vi er i gang med å sanke stolper i alle farger (grønn, blå, rød og sort) har jeg også løpt mine første løp i Xtep Løpskarusellen – 2024. Planen var å løpe 10 km, men ble raskt endret til 3 x 3 km med rolig “gågging” mellom hver økt. Slitsomt, ja, men fint å være i gang igjen. Nå kan det bare bli bedre.

 

 

 

Ca 9 km ( 3x3km)

Se tur på Strava Her, her og her.

Mer om Stolpejakten 2024 HER:

Mer om Xtep Løpskarusellen 2024 HER.

 

På veggen til den gamle “Røde Mølle” i Grubegata, Grønland

 

 

Hei! Turogtrening vil inneholde; tips- og forslag til tur, bilder, fotos, m.m., fra div turer - sommer og vinter i Østmarka og andre steder. Rapporter fra enkelte konkuranser vil også bli lagt ut på Turogtrening. Jeg håper at Turogtrening kan inspirere til at flere finner veien ut i marka. Hvorfor sitte inne når alt håp er ute? Kategori, tja.....Friluftsliv, sport og mosjon, fritid, fotos m.m. Lokale idrettslag; Bøler IF, Rustad IL og Oppsal IF. Er medlem av Norges kuleste klubb, Team Sportsmanden. Sportsstuer i Østmarka; Sandbakken, Vangen, Skullerudstua, Rustadsaga, Mariholtet og Larsbråten. TUROGTRENING har egen FB-side :) Lik gjerne denne.
Posts created 1294

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top