Sandvika – Kolsås – Vøyenenga…

8 desember 2017. Trim i arb.tiden med Carl Øystein og Nils i “Kolsåsrunden”. Fra SBC-bygget fulgte vi Elias Smiths vei et stykke før vi tok til venstre inn Leif Larsons vei. Deretter gikk vi det meste av Evjebakken og opp til Brynsveien.

 

Evjebakken – Brynsveien

 

Denne følger vi videre over Bærumsveien, forbi Kolsås, over Lomma og opp til Bryn kirke. Her i fra, tar vi Gamle Lommedalsvei til Vøyenenga og deretter langs Sandvikselva tilbake til SBC-bygget. En fin runde på litt variert underlag hvor det stedvis var mye is, men ellers ok. Vi avsluttet de siste 300-400m med stigningsløp.

 

Ca 9,4 km

 

1:02

 

#løpetur #trening #mosjon

Hei! Turogtrening vil inneholde; tips- og forslag til tur, bilder, fotos, m.m., fra div turer - sommer og vinter i Østmarka og andre steder. Rapporter fra enkelte konkuranser vil også bli lagt ut på Turogtrening. Jeg håper at Turogtrening kan inspirere til at flere finner veien ut i marka. Hvorfor sitte inne når alt håp er ute? Kategori, tja.....Friluftsliv, sport og mosjon, fritid, fotos m.m. Lokale idrettslag; Bøler IF, Rustad IL og Oppsal IF. Er medlem av Norges kuleste klubb, Team Sportsmanden. Sportsstuer i Østmarka; Sandbakken, Vangen, Skullerudstua, Rustadsaga, Mariholtet og Larsbråten. TUROGTRENING har egen FB-side :) Lik gjerne denne.
Posts created 1293

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top